Irányítási rendszerek

Az irányítási rendszerek a szervezetek hatékonyságának, eredményességének és átláthatóságának növelésében játszanak szerepet.

img-iranyitasi-rendszerek.jpg

Irányítási rendszerek

Az irányítási rendszerek segítenek a termékek és szolgáltatások minőségének fenntartásában, elősegítik az erőforrások optimális felhasználását és a folyamatok standardizálását, a kockázatok és a környezeti hatások azonosítását és kezelését, valamint támogatják a szervezeten belül és a külső partnerekkel történő együttműködést. Ezáltal növelik a szervezetek versenyképességét, és biztosítják a hazai és nemzetközi jogszabályok és szabályozások betartását.

ISO 9001 Minőségirányítási Rendszer

Az ISO 9001 minőségirányítási rendszer segít a szervezeteknek abban, hogy magas színvonalú termékeket és szolgáltatásokat nyújtsanak, amelyek megfelelnek a vevői igényeknek és a jogi követelményeknek. A rendszer segítségével javíthatóak és standardizálhatóak a folyamatok, valamint folyamatosan kezelhetőek a felmerülő kockázatok.

ISO 14001 Környezetközpontú Irányítási Rendszer

ISO 14001 környezetközpontú irányítási rendszer célja, hogy a szervezetek javítsák környezeti teljesítményüket, megfeleljenek a jogi követelményeknek, és elérjék a fenntarthatósági célokat. A rendszer folyamatosan méri, értékeli és javítja a szervezet környezeti teljesítményét, ezáltal segíti a szervezeteket a környezeti hatások azonosításában és csökkentésében.

ISO 45001 Egészségvédelem és Biztonság Irányítási Rendszer

Az ISO 45001 Egészségvédelem és Biztonság Irányítási Rendszer célja a munkahelyi balesetek, sérülések és betegségek megelőzése, valamint az egészséges és biztonságos munkakörnyezet megteremtése. A rendszer azonosítja és kezeli a munkahelyi kockázatokat, és méri a szervezet egészségvédelmi és biztonsági teljesítményét, ezáltal biztosítható ezek folyamatos javítása, és a munkavállalók jóllétének megőrzése.

ISO/IEC 27001 Információbiztonsági Irányítási Rendszer

Az ISO/IEC 27001 Információbiztonsági Irányítási Rendszer segít megvédeni az információkat, és kezelni az információbiztonsági kockázatokat, ennek eredményeként növeli a szervezetek iránti bizalmat és hitelességet a partnerek körében. A rendszer segítségével az érzékeny adatok védettek maradnak a jogosulatlan hozzáférés, illetéktelen módosítás és megsemmisítés ellen.

NIS2-tanácsadás

A NIS2 a hálózati és információs rendszerek biztonságára vonatkozó európai uniós irányelv. Célja a kritikus infrastruktúrák és szolgáltatások, mint az energia, a banki vagy az egészségügyi szektor információs rendszereinek védelme, a felmerülő kockázatok kezelése. Ehhez kapcsolódó tanácsadási szolgáltatásunkkal segítünk a szervezeteknek megérteni az irányelveket és megfelelni a követelményeknek.

ISO 22000 Élelmiszer-Biztonsági Irányítási Rendszer

Az ISO 22000 szabvány az élelmiszer-biztonsági irányítási rendszereket szabályozza, és célja az élelmiszerek biztonságának garantálása a termeléstől a fogyasztásig. Segít az ellátási lánc minden szintjén megfelelni a jogszabályoknak, és biztosítja a folyamatok rendszeres felülvizsgálatát és javítását. A tanúsítvány megszerzése növeli a fogyasztói és partneri bizalmat és elégedettséget.

ISO 50001 Energiairányítási Rendszer

Az ISO 50001 szabvány az energiairányítási rendszerek követelményeit határozza meg, segítségével a szervezetek csökkenthetik energiafogyasztásukat és javíthatják energiahatékonyságukat. Folyamatos méréssel, elemzéssel és optimalizálással alacsonyabb energiaköltségeket, kibocsátást és környezeti lábnyomot eredményez, így hozzájárul a fenntartható és versenyképes fejlődéshez.

IATF 16949 Autóipari Szabvány szerinti Irányítási Rendszer

Az IATF 16949 az International Automotive Task Force által kidolgozott szabvány, amelynek célja az autóipari termékek és szolgáltatások minőségének és megbízhatóságának növelése. Segít a gyártási folyamatok optimalizálásában és a hibák csökkentésében, a minőségi problémák és a költségek javításával pedig hozzájárul, hogy a szervezet stabil és megbízható szolgáltatásokat nyújtson ügyfeleinek.

ISO37001 Antikorrupciós irányítási rendszerek

Az ISO37001 Antikorrupciós irányítási rendszerek kiemelkedő szerepet játszanak abban, hogy a szervezetek azonosítsák, megelőzzék és kezeljék a korrupcióval kapcsolatos veszélyeket. Átlátható és etikus tevékenységeket biztosítanak, amelynek köszönhetően csökkenthetőek a jogi és pénzügyi kockázatok, valamint javítható szervezet hírneve és az ügyfelek bizalma.